Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby - nástupní bonus

referenční číslo: 20338 | aktuálnost: 01.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat pro velkou společnost, kde budete mít jistotu stability a spoustu super benefitů? Hledáme nové kolegy do výroby na více pozic. Pokud jste zodpovědní a máte chuť do práce, neváhejte se mi ozvat. Budu se těšit na Vaše reakce.

Náplň práce

  • Kontrola výroby, odběr vzorků, doplňování surovin
  • Práce s počítačem
  • Práce s chemikáliemi
  • Obsluha VZV pokud to pozice vyžaduje - máme i pozice bez nutnosti VZV

Požadujeme

  • Minimálně vyučení v libovolném, ale technickém oboru
  • Manuální zručnost a logické myšlení, praxi ve výrobě
  • Uživatelskou znalost PC
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze
  • Práce vhodná pro muže

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 15.000 Kč čistého nástupní bonus
  • Čtvrtletní prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvěk na rekreaci celé rodiny
  • Závodní stravování
  • Přesčasy placené nad rámec zákona
  • Bezúročné půjčky
  • Místo výkonu práce: Roudnice nad Labem

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství