Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha výrobního stroje nástupní mzda 28.000kč

referenční číslo: 27807 | aktuálnost: 01.03.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Už odklikáváš několikátou nabídku práce a stále to není ono? Jsi člověk, kterého baví technické věci? Hledáme parťáka, který se v práci umí vystřídat na směně a rozhodně se práce nebojí! Pokud i ty už chceš stabilní zázemí, neváhej! Pošli životopis a přidej se!

Náplň práce

  • Obsluha a řízení strojů
  • Nastavení a stroje a zavedení materiálu
  • Kontrola kvality stoje
  • Pochůzková činnost
  • Odběr vzorků

Požadujeme

  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Praxe ve výrobě uvítáme
  • Aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • Finanční benefit za nástup až 14.000KČ
  • Možnost firemní půjčky
  • Stabilní kolektiv
  • 6.000KČ příspěvek na dopravu
  • Kariérní růst
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Lokalita: Liběchov

Mzda: 28 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba