Typ nabídky

Minimální mzda

řidič VZV (operátor) - nástupní bonus

referenční číslo: 23720 | aktuálnost: 12.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost s řízením VZV? Nevadí Vám práce na směny? Chcete pracovat v zajímavém prostředí pro stabilního zaměstnavatele? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Budu se moc těšit na Vaše reakce.

Náplň práce

  • Obsluha VZV
  • Pojížďky po výrobě, zásobování výroby
  • V případě nutnosti jednoduchá operátorská práce
  • Práci na tři směny, případně v nepřetržitém provozu

Požadujeme

  • Ideálně alespoň vyučení nebo zajímavou praxi z výroby
  • Zkušenost s řízení VZV (průkaz nemusí být platný)
  • Ochotu pracovat na směny
  • Hlavně spolehlivost a chuť do práce

Nabízíme

  • Nástupní plat od 25.000 Kč
  • Nástupní bonus
  • Příspěvek na dopravu a relokaci
  • Dotované závodní stravování
  • Nadstandardně placené přesčasy
  • Možnost vyřízení bezúročné půjčky

Lokalita: Mělník

Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba