Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Ústecký kraj (44)

Samostatný/á účetní

(Dubská 3155, Teplice, 41501)

Znalost podvojného účetnictví, mzdy, praxe Zaměstnanecké výhody - stravenky. Lze i na DPP, vhodné i pro OZP. V případě zájmu nás kontaktujte osobně, telefonicky Po až Pá v době 6:00 - 14:00 hod. nebo e-mailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Finanční účetní (m,ž)

(Revoluční 3111/11, Ústí nad Labem, 40001)

Jedná se o místo všeobecné účetní, zahrnující oblast fakturace, pokladní evidence, inventarizací, evidence a archivace účetních dokladů, kumulováno s funkcí asistenta vedoucího pracoviště Výhody: Prémie, „stravenkový paušál“, týden dovolené navíc Kontakt: e-mailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

V případě zájmu nás kontaktujte: - telefonicky v pracovní dny PO - PÁ od 6:00 do 14:30 hod na tel.č. 474 697 222 nebo 720 071 296 - emailem na: lrezova@vez.vse.justice.cz, zašlete strukturovaný životopis Požadujeme: - SŠ vzdělání ekonomického zaměření - trestní bezúhonost - osobnostní, zdravotní…

Mzda: 23 500 Kč / měsíc

Účetní - manažer bytové správy SVJ (m, ž)

(Na Popluží 623/3, Ústí nad Labem, 40001)

Náplň práce: Vést podvojné účetnictví pro neziskové organizace. Vést kompletní agendu a jednání svěřených SVJ, včetně smluvních jednání schválených našimi klienty. Pro jednotlivá SVJ organizovat a provádět vyúčtování služeb pro vlastníky dle platných zákonů a vyhlášek a zodpovídat za odsouhlasení…

Mzda: 21 300 Kč / měsíc

1 2 3

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů