Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Jihomoravský kraj (45)

Accounts Payable Multiplicator (part-time)

(Holandská 859/3, Brno, 63900)

Náplň práce: - identifikace optimalizace účetních postupů, komunikace s interními i externími zákazníky - podpora procesních expertů při řešení problémů (technických, operativních), aktualizace pracovních instrukcí Accounts Payable týmu - zpracování a zaúčtování komplexních faktur v systému SAP…

Krupiéři

(199, Chvalovice, 66902)

Práce na pozici krupiéra - firma zaučí. Informace: - pouze mailem Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Pomocná účetní

(Brněnská 404, Modřice, 66442)

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (8:00 - 16:00) Požadujeme: znalost finanční, účetní a daňové problematiky praxe v oboru ekonomické a analytické myšlení aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita organizační schopnosti pečlivost, samostatnost, osobní přístup,…

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Krupiéři

(189, Chvalovice, 66902)

Nutná způsobilost pro práci v nočním provozu. 12 hodinové směny ve formě krátký/dlouhý týden. Věrnostní příplatek již po 1 roce práce. Podnikové stravování, možnost osobního i profesního růstu. Informace: - mailem, telefonicky. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 26 510 - 35 000 Kč / měsíc

Krupiéři

Obsluha stolů živé hry - karetní hry např. Black Jack, Americká ruleta apod. Požadujeme: věk minimálně 18 let, logické uvažování, schopnost pracovat v nočních hodinách, odolnost vůči stresu, znalost německého jazyka není podmínkou, čistý trestní rejstřík. Pro zájemce bez praxe zajistíme bezplatný…

1 2 3

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů