Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník náhradních dílů a příslušenství škoda auto - praha

referenční číslo: 5ddfb32000ff56108850a3b3 | aktuálnost: 21.04.2022

Mototechna

Pro naši společnost Mototechna servis s.r.o. která je autorizovaným servisem Škoda Auto a.s., hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho rozšiřujícího se servisního týmu na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce

* Vedení skladu náhradních dílů a příslušenství Škoda

* Prodej ND přes pult

* Zodpovědnost za správnost dokladů – příjemky, výdejky, dodací listy

* Vedení a zodpovědnost za jednoho skladníka

* Práce s elektronickým katalogem

* Komunikace s dodavateli, zákazníky

* Hmotná zodpovědnost za sklady ND a příslušenství

* Administrativní činnost a práce na PC

Požadujeme

* Zkušenost na obdobné pozici

* Praxe ve skladu ND

* Znalost elektronického katalogu Etka, DMS

* Řidičský průkaz sk. B a VZV

* Samostatnost a pečlivost

* Komunikativnost

Nabízíme

* Stabilní zaměstnání v Praze

* Nadstandardní finanční ohodnocení

* Bonusy/Prémie

* Mobilní telefon

* Smlouva na dobu neurčitou

* Práce na HPP – jednosměnný provoz PO-PÁ

* Pravidelné technické a netechnické školení přímo u výrobce vozidel Škoda Auto

* Slevy na produkty pojištění (POV, HAV) osobních vozidel

* Slevy na opravy rodinných vozidel

* Sleva na ND všech značek

* Individuální nastavení pracovní doby

* Občerstvení na pracovišti

* Příspěvek na dopravu

* Jazykové kurzy

* Mateřskou školku v areálu

* Nástup možný ihned nebo dohodou

Místo pracoviště: Dopraváků 874, Praha, 18400

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika

Profese: skladník, skladník/manipulant, vedoucí skladu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení