Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor výstavby optických sítí

referenční číslo: 31677 | aktuálnost: 03.11.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

příprava, koordinace a řízení svěřených zakázek dohled nad prováděnou prací přidělování a kontrola kvality práce dodavatelů a techniků společnosti odpovědnost za plnění termínů zpracování kalkulací zakázek odpovědnost za finanční výsledky zakázek jednání s investory a zákazníky

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro nebo stavební zkušenosti a znalosti z liniové výstavby zkušenosti s vedením lidí ŘP skupiny B samostatný aktivní přístup k práci časovou flexibilitu - ochotu cestovat orientace v elektronické projektové dokumentaci orientaci a v související legislativě a normách vyhláška 50/78 Sb. § 6 znalost AJ výhodou

Nabízíme

příspěvek na stravování notebook mobilní telefon osobní automobil s možností využívání k soukromým účelům příspěvek na penzijní pojištění

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika