Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby štětí, nástupní bonus

referenční číslo: 29184 | aktuálnost: 05.12.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme oprátory výroby! Staňte se součástí přátelského kolektivu pracovníků a podílejte se na výrobě papíru a obalových materiálů. Získejte stabilní zaměstnání a celou škálu benefitů. Pošlete nám svůj životopis a my se Vám ozveme!
Pochůzková činnost v provozu Odběry vzorků Řízení procesu pomocí řídicího systému Příprava chemikálií Spolupráce při najíždění a odstavování provozu Kontrola kvality

Požadujeme

SOŠ/SOU vzdělání nejlépe technického směru (chemické, papírenské výhodou) ochota práce ve směnném provoze technické myšlení flexibilita aktivní přístup k práci ochota učit se uživatelská znalost PC výhodou

Nabízíme

mzda od 25 000 - 28 000,- (včetně příplatků a prémií) příspěvek na dopravu nástupní bonus 14 500,- dovolená navíc spousta dalších benefitů

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba