Typ nabídky

Minimální mzda

Technický projektový manager

referenční číslo: 1599706780 | aktuálnost: 06.10.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na chytrá automatizovaná platební řešení – od návrhu řešení, vývoje hardware & software, po realizaci, aktualizace, servis a monitoring řešení, hledáme kolegu/kolegyni na pozici Technický projektový manažer.

Náplň práce:

  • Opora týmu vývojářů – příprava podkladů, organizace práce, koordinace výroby, denní/týdenní statusy
  • Odpovědnost za realizaci SW části projektů – integrační specifikace, kvalita, standardy, termíny realizace, testování
  • Návrh a přípravu integrací systémů 3. Stran, rozšiřování funkcí produktů CZECH KIOSK
  • Péče o klienty – podporu řešení, návrh inovací, tvorbu nabídek, prezentační schůzky, předávání produktů klientům
  • Aktualizace informací – firemní weby, online systémy, datová úložiště v definované struktuře
  • Komunikace s vybranými dodavateli a klienty

Požadujeme:

  • Orientaci se v software, hardware, elektronice, automatizaci
  • Zvládat multitasking, více projektů v jeden čas dle logických nebo přidělených priorit
  • Být pohodový, komunikativní s organizačními schopnostmi
  • Sestavovat zadání pro vývojáře a nepodlehnout panice při měnících se prioritách
  • Umět prezentovat výsledky práce, navrhnout a obhájit specifikace a rozpočty
  • Ovládat angličtinu na úrovni, která ti umožní domluvit se slovem i písmem
  • ŘP sk. B

Výhodou:

  • Zkušenosti v marketingu, editaci webů
  • Praxe s online nástroji (Trelo, Basecamp, Toggl, Slack, ..)

Nabízíme:

  • Uvolněnou atmosféru v téměř rodinném kolektivu #nejsmežádnýkorporát
  • Pestrou práci se zajímavými tuzemskými i mezinárodními klienty, se kterými je radost pracovat
  • Styk se špičkami v oboru z řad konzultantů a dodavatelů (platební hardware a software, banky, biometrie, PMS, zámkové a přístupové systémy, gastro, fitness, wellness, logistika..)
  • Možnost absolvovat školení, prezentace, výstavy
  • Využít home office (dle zkušeností)
  • Lístky do divadel a na různé akce
  • Práci na HPP v pěkných kancelářích
  • Nástup možný hned, rádi na tebe počkáme
  • Ohodnocení dohodou, důležité je, co umíš
  • Místo výkonu práce: Praha 10 - Strašnice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby

Profese: project manager, pracovník help desku

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova