Typ nabídky

Minimální mzda

PHP vývojář - Laravel/Symfony

referenční číslo: 1597408662 | aktuálnost: 13.10.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, jež působí na mezinárodní úrovni na poli smart building řešení a patří mezi špičku v oblasti PropTech s týmy v Praze, Varšavě či New Yorku, hledáme vhodné kandidáty na pozici PHP vývojář - Laravel/Symfony.

Náplň práce:

  • Vývoj driverů a komunikačních můstků pro integraci se systémy kancelářských budov
  • Návrh a implementace REST API edpointů pro napojení tenkých klientů (mobilní aplikace, webadministrace, digital signages)
  • Vývoj celkové aplikační (business) logiky systému rozprostřené do několika microservis

Devstack:

  • Aplikace a Data: PHP 8.1 (Laravel 9/Symfony), MySQL (MariaDB), Redis (cache, queues), RabbitMQ
  • DevOps: Git (GitLab) + GitLabCI (pipelines), Docker (Kubernetes) - AWS EKS, Composer
  • Business nástroje: Slack, G Suite, Jira
  • Flow vývoje: Scrum
  • Monitoring: Grafana + Prometheus/Cloudwatch
  • Logging: Sentry, Kibana (ELK + fluentd)

Co očekáváme:

  • Perfektní znalost OOP a PHP 8, SQL
  • Min. 1 rok zkušenosti s frameworkem Laravel nebo Sympfony
  • Verzování a deployment přes GIT
  • Znalost programování webových aplikací
  • Znalost AJ na mírně pokročilé úrovni

Co nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova
  • Parkování zdarma pro auta a kola
  • Pracovní notebook Dell / MacBook
  • 5 týdnu dovolené, 2 dny sick days
  • Firemní jóga každou středu
  • Ovoce a zdravé svačinky zdarma
  • Zdarma lístky do divadla, kina, na únikové hry aj.
  • Firemní snídaně, oslavy, team - buildingy
  • Multisport karta
  • Smart kanceláře blízko metro stanice Anděl
  • Místo výkonu práce: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce