Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový specialista na digitalizaci (mzda dle zkušeností)

referenční číslo: 33506 | aktuálnost: 14.09.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Chceš připravovat analýzy a reporty? Chceš navrhovat různé projekty zlepšování a být nedílnou součástí firmy? Tak mi pošli životopis, ať se domluvíme! Jo a nezapomeň na životopis v Angličtině!

Náplň práce

  • Vytvoření nových digitalizačních nástrojů a technologií ( MES, loT atd.)
  • Řízení projektů
  • Navrhování grafů pro personální obsazení týmů
  • Připravování jízdního řádu
  • Příprava projektových dokumentací, nad kterými musí být stálý dohled
  • Analýzy
  • Řízení možných rizik
  • Koordinace několika týmů napříč interními i externími partnery
  • Prezentování projektů

Požadujeme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Znalost projektového řízení a metodiky (např. PLM, IPMA, PMBOK atd.)
  • Znalost rizik digitalizací a anylýz
  • Schopnost vést lidi
  • Komunikační dovednosti v anglickém jazyce
  • Němčina by byla výhodou
  • Analytické myšlení
  • Schopnost pracovat pod tlakem, nehroutit se při problému
  • Schopnost pracovat na více věcích zároveň
  • Být flexibilní pro tuto práci
  • Základní znalost principů aplikace digitalizace by bylo výhodou
  • Znalost nástrojů MS Office (Project, Planner, Teams atd.) by byla výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B by byl výhodou

Nabízíme

  • Roční příspěvek na volnočasové aktivity
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost pracovat z domu
  • Pružná pracovní doba
  • Bonusy
  • Spolupráce s dalšími specialisty
  • Možnost osobního rozvoje
  • Práce na různých digitalizačních projektech
  • Možnost cestování
  • Místo výkonu práce: Litovel

Region: Olomoucký kraj

Obor: IT - prodej a služby