Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník do oboru stavebnictví

referenční číslo: 1585945875 | aktuálnost: 20.05.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která je výhradním dodavatelem stavebních pouzder pro posuvné dveře v České republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodník do oboru stavebnictví.
Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky (živnostníci, stavení firmy, prodejci stavebnin, prodejci dveří, projektanti/ architekti), poskytování informací a poradenství
  • Práce v kanceláři 20 %, práce v terénu 80 %
  • Vyhledávání nových zákazníků, péče o stávající odběratele
  • Zpracování podkladů pro realizaci zakázek (příprava cenových nabídek, zpracovávání objednávek)
  • Spolupráce s ostatními úseky firmy
  • Administrativní činnost
  • Pravidelný reporting obchodních činností
  • Cestování v rámci svěřených regionů - Praha, střední / východní / severní Čechy
    Požadujeme:
  • SŠ vzdělání s maturitou, technický obor výhodou
  • Obchodní zkušenosti min. 1 rok
  • Vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči zátěži, pozitivní přístup, ochotu učit se
  • Reprezentativní vzhled, komunikativnost, profesionální a příjemné vystupování
  • Organizační a koordinační schopnosti
  • Spolehlivost, samostatnost, důslednost
  • Znalost práce s PC (MS Office – Outlook, Excel, Word, Internet, Pohoda – výhodou)
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Řidičský průkaz (B) aktivní řidič
  • Praxe v oboru výhodu, ale není vyžadována, zaškolíme vás
    Nabízíme:
  • HPP, motivující platové ohodnocení odpovídající odvedené práci (fix + odměny)
  • Zázemí stabilní rodinné společnosti, příjemné přátelské prostředí
  • Sleva na firemní výrobky
  • Počítač, mobilní telefon i k osobním účelům
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Bonusové dny dovolené a další zaměstnanecké výhody
  • Vzdělávací kurzy, školení prodejní i technické
  • Nástup možný ihned
  • Sídlo společnosti Řitka, Showroom Praha 5

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality

Profese: account manager, obchodní zástupce, obchodní asistent, key account manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení