Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant RD – dřevostavby

referenční číslo: 1585050233 | aktuálnost: 20.05.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, který se zaměřuje na montované, nízkoenergetické a pasivní dřevostavby, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Projektant.
Vaše náplň práce:

  • kreslení projektových dokumentací rodinných domů
  • projektování v ArchiCAD
  • komunikace s klienty
  • občasné výjezdy na stavby
    Očekáváme:
  • SŠ/VŠ vzdělání (obor stavebnictví)
  • alespoň 1 rok zkušeností s kreslením projektové dokumentace
  • schopnost práce v rýsovacím programu (AutoCAD, ArchiCAD)
  • uživatelská znalost práce na PC
  • zájem o dřevostavby
  • komunikativnost
  • samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • ŘP sk. B (výjezdy za zákazníky)
    Nabízíme:
  • stabilní zaměstnání, mladý přátelský kolektiv kolegů
  • práce na HPP nebo IČO
  • možnost pracovat na unikátních projektech (díky spojení se stavební firmou budete mít možnost být u stavby až do jejího předání)
  • zaškolení od zkušených kolegů samozřejmostí
  • plat 30 – 45 000 Kč v závislosti na Vašem výkonu
  • profesní růst a pravidelná školení podporované společností
  • zaměstnanecké slevy na firemní produkty
  • notebook, mobilní tarif
  • kafeterie
  • 25 dní volna (dovolená, sick days)
  • možnost občasné práce z domova
  • pružná pracovní doba, pevná část 9:00 – 15:00h
  • moderní kanceláře: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Reality

Profese: projektant, technik ve stavebnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova