Typ nabídky

Minimální mzda

IT týpek (od 55.000 Kč)

referenční číslo: 28947 | aktuálnost: 17.08.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš zkušenosti v IT, domluvíš se anglicky a rád/a bys se posunoval/a ve své kariéře, tam kde Ti to dovolí? Výborně. Hledáme IT pracovníka, který tomu opravdu rozumí!

Náplň práce

  • řešení problémů za provozu
  • papírování
  • optimalizace procesů + návrhy nových řešení
  • správa a konfigurace HSM + opatření pro použití
  • na starosti PKI infrastruktura
  • práce na technické dokumentaci

Požadujeme

  • min SŠ obor informatika
  • praxe na podobné pozici min 1 rok
  • AJ komunikativní – denní využití ústní i písemné
  • praxe ve správě digitálních klíčů a certifikátů, kryptografie, serveru Apache
  • přehled a znalost v ICT oblasti, OS Linux a shell skriptování, HSM (Thales Shield)
  • ochota dodržovat jednou za čas pohotovost
  • pečlivost a pevné nervy v komunikaci s ostatními

Nabízíme

  • mzda 55000–99000 Kč dle dosavadních zkušeností
  • až budeš zaučený, možnosti HO a flexibilní pracovní doba
  • proplácené přesčasy
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost kariérního růstu
  • jazykové vzdělávání
  • výborná dopravní dostupnost
  • příspěvky na stravování
  • bohatý systém odměn a benefitů
  • sleva na výrobky
  • nabídka výhodného mobilního tarifu i pro rodinu
  • místo výkonu práce Pardubice

Mzda: 55 000 - 99 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, IT - správa systémů a služby