Typ nabídky

Minimální mzda

Mzdový/á účetní s přesahem do personalistiky - až 50 000 Kč

referenční číslo: 38522 | aktuálnost: 31.08.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušeného /zkušenou mzdovou účetní pro zpracování mezd pro ca 250 zaměstnanců výrobní společnosti.
Příprava a kontrola mzdových podkladů  Tvorba a zpracování pracovních smluv a zadávání dat do systému SAP Zpracování mezd pro ca 250-270 zaměstnanců Spolupráce při výběru nových zaměstnanců Tvorba reportů

Požadujeme

Zkušenosti se zpracováním mzdové a personální agendy velkého počtu zaměstnanců Znalost pracovněprávní a mzdové legislativy Pokročilá znalost MS Office, znalost ERP systému výhodou Pečlivost, spolehlivost ŘP sk. B Ochota cestovat 1x měsíčně na provozovnu v jižních Čechách

Nabízíme

Zázemí prosperující a stabilní společnosti Pracovní smlouvu na dobu neurčitou Motivační finanční ohodnocení + roční bonus Věrnostní bonusy Odborné zaučení a průběžné vzdělávání Flexibilní pracovní doba 2x týdně možnost home office 5 týdnů dovolené  Příspěvek na dopravu Příspěvek na stravování Příspěvek do cafeterie Multisport karta
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví