Typ nabídky

Minimální mzda

Správce ICT

referenční číslo: 62dff88f3a17f7f24e083583 | aktuálnost: 05.10.2022

Úřad průmyslového vlastnictví

Úřad průmyslového vlastnictví vyhlašuje výběrové řízení na pozici: správce informačních a komunikačních technologií v oddělení strategie a řízení ICT

Správce ICT

Náplň práce

Zajišťování chodu a správné funkce počítačových aplikací a procesů zpracování dat, správa databází ve víceuživatelských počítačových systémech, zejména pak uživatelská podpora, správa uživatelských stanic, síťové a serverové infrastruktury a tvorba příslušné dokumentace. Zajišťování uživatelské podpory L1, instalace a konfigurace základních software (Windows, Office apod.), správa hardware (PC, notebooky, periferní zařízení), vedení skladu IT.

Požadujeme

  • střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání
  • znalost správy MS Windows, Active Directory, MS Office
  • znalost práce s kancelářskými programy MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • základní znalost správy sítí
  • znalost správy MS Endpoint Configuration Manager (SCCM) výhodou

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • platové zařazení podle přílohy č. 1 nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů (9. platová třída)
  • možnost dalšího vzdělávání (vzdělávací kurzy, školení, jazykové kurzy, Institut průmyslověprávní výchovy)
  • bonusy: závodní stravování, příspěvek na stravování, příspěvek na rekreaci, sportovní aktivity nebo penzijní připojištění, rekreační zařízení v Lužických horách, 5 týdnů dovolené/rok, 5 dnů sick-days/rok, možnost částečného výkonu práce z jiného místa
  • příjemné pracovní prostředí

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 19 730 - 28 920 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Antonína Čermáka 1057/2a, Praha 6, 16000

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby, Státní, veřejná správa

Profese: administrátor LAN/WAN, administrátor OS, správce aplikací, správce aplikačního SW, support IS, technik HW

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Možnost občasné práce z domova, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickday

Vhodné pro: Absolventy