Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik měření a regulace

referenční číslo: 62de3f72b0e497761b0f0a92 | aktuálnost: 22.02.2023

WOLIP s.r.o.

Pro našeho klienta, zahraniční americkou společnost, zabývající se zpracováním rostlinných plodin obsazujeme pozici MECHANIK MĚŘENÍ A REGULACE který bude zodpovědný za zajišťování a odstraňování závad, preventivní, běžné a střední opravy elektrických zařízení.

Samostatná práce ve stabilní výrobní společnosti s zajímavými firemními benefity.

Náplň práce

  • pracovní doba pondělí - pátek 7:00 - 15:00 hodin
  • možná částečná směnnost – zástup, pohotovost (zástup za elektrikáře na 12.hodinových směnách)
  • odstraňování závad, preventivní - běžné a střední opravy, kontroly měřící a regulační techniky
  • výměna a revize elektrických strojů, přístrojů, zařízení a elektrické instalace s nízkým a vysokým napětím
  • provádění a řízení oprav elektrických systémů, strojů a zařízení pro zajištění požadavků provozu
  • spolupráce na chodu oddělení elektroúdržby
  • případně jiné úkony dle dohody s nadřízeným

Požadujeme

  • vhodné pro muže, kteří mají praxi v elektro oblasti
  • vyhláška 50/78Sb. §5, 6 do 1000V objekty A i B… nad 1000 V výhodou
  • praxe s vysokým napětím výhodu – i částečná
  • znalost čtení elektro schémat
  • základní PC dovednosti – MS OFFICE

Nabízíme

  • dynamicky se rozvíjející společnost
  • zázemí stabilní společnosti
  • velmi přátelská a neformální atmosféra
  • platové ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • závodní stravování
  • 25 dnů dovolené
  • možnost rozvoje - zvýšení kvalifikací - certifikací
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • wellness program

Mzda: 35 000 - 42 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Olomouc,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Profese: elektrikář, elektromechanik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity