Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení dispozice (60.-80.000 Kč)

referenční číslo: 34611 | aktuálnost: 11.10.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Víte, co to obnáší vést oddělení dispozice v automotive? Hledáte nyní novou pracovní výzvu? Chcete ukázat, že opravdu víte, co a proč děláte?

Pokud jste si na všechny otázky odpověděli: "Ano!" Tak neváhejte a zašlete mi životopis!

Aktuálně hledáme schopného VEDOUCÍHO ODDĚLENÍ DISPOZICE (60.-80.000 Kč)!

Náplň práce

  • Kompletní zastřešení oddělení dispozice
  • Komunikace se zákazníky
  • Zajištění exportu výrobku směrem k zákazníkovi
  • Skladové hospodářství
  • Řešení reklamací
  • Řešení vzniklých situací při problémech s dopravou

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici v automotive
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny

Nabízíme

  • Měsíční odměny
  • Příspěvek na dojíždění
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijko
  • Kafeterie
  • Závodní stravování
  • Manažerské odměny
  • Místo výkonu práce: Plzeň + 15 minut

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika