Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušený inženýr kvality s AJ (43-62.000 Kč)

referenční číslo: 34172 | aktuálnost: 15.08.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání technického směru a pohybujete se v oblasti kvality? Nedělá vám problém komunikace v anglickém jazyce? Orientujete se v nástrojích kvality a chcete je uplatnit v nadnárodní stabilní společnosti se silnou pozicí na trhu? Zašlete nám váš strukturovaný životopis.

Strojírenská společnost hledá posilu na pozici: ZKUŠENÝ INŽENÝR KVALITY S AJ (43-62.000 Kč)

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky
  • Vedení reklamačních procesů
  • Tvorba dokumentace kvality a reportů
  • Školení zaměstnanců
  • Kontrola dodržování ISO norem
  • Uplatňování nástrojů pro řízení kvality
  • Účast na interních i externích auditech

Požadujeme

  • Nejméně SŠ vzdělání technického zaměření
  • Pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Znalost metod pro řízení kvality
  • Základní znalost ISO norem
  • Velmi dobrá orientace v technické dokumentaci
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost MS Office

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Work-life balance
  • Možnost Home Office
  • MultiSport kartu
  • Možnost jazykového vzdělávání
  • Dotované závodní stravování
  • Výhodné firemní tarify
  • Lokalitu Liberec

Mzda: 43 000 - 62 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti