Typ nabídky

Minimální mzda

Junior účetní / asistent

referenční číslo: 22P1 | aktuálnost: 22.08.2022

ACCURO Brandschutzanlagen, spol. s r.o.

Společnost ACCURO Brandschutzanlagen s.r.o. je společnost zaměřená na požární ochranu.
V současné době hledáme do svého týmu posilu na pozici : junior účetní

Náplň práce:

- příprava a zpracování cenových nabídek
- zúčtování přijatých faktur - fakturace
- evidence pokladny
- administrativní podpora spojená s provozem kaceláře a fungováním společnosti ad hoc

Požadujeme:

- praxe min. 2 roky na  podobné pozici
- základní orientace v účetních a daňových zákonech
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost MO (Excel, Word, aj.), znalost programu POHODA výhodou
- pečlivost, samostatnost a analytická činnost
- dobré komunikační schopnosti
- komunikativní znalost NJ / AJ

Požadované jazykové znalosti

Německý
Anglický

Místo pracoviště: Na Třebešíně 600, Praha, 10000

Region: Praha

Obor: Administrativa

Profese: junior účetní

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, 13. plat

Vhodné pro: Rodiče s dětmi