Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí interní obchodní sítě

referenční číslo: 62b0564924d7c177f159c282 | aktuálnost: 07.07.2022

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR

Náplň práce

Chcete mít za zády silnou a stabilní značku? Přemýšlíte nad věcmi jinak, díváte se na ně z jiné perspektivy? Bude to trochu výzva, tak se připravte.

Máte cit pro spravedlnost, dává Vám smysl heslo „Bráníme slušné“?

Do naší společnosti, která je přes 100 let světovou jedničkou v právní ochraně a více než 27 let v Česku, hledáme vedoucí/ho interní obchodní sítě. Společně budeme rozvíjet regionální manažery a obchodní zástupce, a jejich obchodní aktivity.

Jsme moderní společnost s moderním přístupem k práci. A tím nemyslíme jenom home officy a dovolené, nýbrž celou firemní kulturu, ve které Vám bude dobře.

Budeme od Vás chtít tvrdou práci, za kterou budete ovšem patřičně odměněn/a.

Co budete dělat?
Budete zodpovídat za prodejní tým interní obchodní sítě, která čítá 12 regionálních manažerů a skoro 100 obchodních zástupců.
Budete se podílet na personálním i výkonnostním rozvoji celého obchodního týmu, který je rozdělený do 12 poboček.
Budete organizovat obchodní motivační soutěže v rámci interní obchodní sítě.

Co máme pro Vás připravené?
Podpoříme vás semináři, workshopy, abyste se mohli neustále rozvíjet.
K hlavnímu pracovnímu poměru a odpovídajícímu finančnímu ohodnocení je samozřejmostí i služební mobil, notebook a automobil.
Spousta dalších tradičních benefitů nechybí: firemní akce, příspěvek na doplňkové penzijní pojištění, příspěvek na stravné, MultiSport, Flexi Passy, školení, sleva na firemní služby, a mnoho dalšího.

Co potřebujete?
Požadujeme minimálně maturitu.
Musíte mít zkušenosti s vedením obchodního týmu – min. 7 let v oboru finančnictví, bankovnictví či pojišťovnictví.
Znalost anglického nebo německého jazyka byste měl/a mít na pokročilé úrovni.
Uvítáme vaše zkušenosti s náborem a výběrem obchodních zástupců na IČO.
Pro práci s obchodním týmem budete potřebovat účinně komunikovat a ukázat jim, že i vy sám/sama máte zkušenosti s prodejem, obchodního ducha a umění vést a motivovat.
Potřebujete být technicky zdatní a mít řidičský průkaz skupiny B.

Sečteno podtrženo, je to práce snů, tak nečekejte a kontaktujte naší HR manažerku Danu Břinkovou na adrese brinkova@das.cz.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Vyskočilova 1481/4, Praha 4, 14000

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Management, Obchod, prodej, nákup

Profese: manažer obchodního týmu, obchodní ředitel/manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita