Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce - ekolog, dobré platové podmínky

referenční číslo: 37329 | aktuálnost: 17.06.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do úspěšně rozvíjející se společnosti s přátelským kolektivem hledáme posilu na pozici Poradce pro ekologii – Obchodní zástupce.
Administrativa Získávání nových zákazníků v oblasti odpadů a dalších služeb (ze zákona řeší odpady všechny podniky, takže jsou dveře otevřené) Zpracování nabídky a návrhy smluv Udržování kontaktu se stávajícími zákazníky Příprava nabídek do výběrových řízení, ekonomické kalkulace Zpracování podkladů pro fakturaci zakázek

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání Zájem o obchodní činnost, praxe podmínkou Znalost legislativy v oblasti nakládání s odpady - výhodou MS Office na uživatelské úrovni Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič Komunikativnost, reprezentativní vystupování, schopnost porozumět potřebám klientů Samostatnost, loajalitu a pozitivní přístup k práci

Nabízíme

Zajímavou, zábavnou, různorodou, samostatnou a odpovědnou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti Možnost profesního růstu HPP Mzda 50 000 – 65 000,- Kč plat Firemní automobil i k soukromým účelům Telefon a notebook Příspěvek na penzijní a životní pojištění Bonusy a prémie Příspěvek na stravování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair, Management