Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolor výstupní kvality (28-32.000 Kč)

referenční číslo: 33841 | aktuálnost: 27.07.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Bylo by pro vás zajímavé kontrolovat kvalitu výrobků a posuzovat, zda může opustit brány výroby? Jste pečlivá osobnost, která se ráda přiučí novým věcem a nevadí vám práce na 12cky? Pak neváhejte ani chvíli a zašlete nám svůj strukturovaný životopis!

Mezinárodní firma na Liberecku se zaměřením na průmyslovou výrobu hledá do svého kolektivu parťáka na pozici: KONTROLOR VÝSTUPNÍ KVALITY (28-32.000 KČ)

Náplň práce

  • Výstupní kontrola dílů
  • Posuzování odchylek
  • Práce s měřícími přístroji
  • Povolení dílů k přepravě

Požadujeme

  • Praxi v oblasti výstupní kvality
  • Ochotu práce na 12cky
  • Spolehlivost a ochotu učit se novým věcem
  • Manuální zručnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport a kulturu
  • Bonusy za odvedenou práci
  • Svozový autobus z centra Liberce přímo na místo
  • Místo výkonu práce: Český Dub

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti