Typ nabídky

Minimální mzda

Zákaznický servis (40-43.000 Kč)

referenční číslo: 33845 | aktuálnost: 11.07.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat a komunikovat s lidmi po celém světě? Umíte perfektně anglicky?

Pošlete nám váš životopis na pozici ZÁKAZNICKÝ SERVIS (40-43.000 Kč)!!!

Náplň práce

  • Kontroluje a zadává objednávky zákazníků v systému SAP
  • Připravuje potřebnou dokumentaci související s expedicemi
  • Aktualizuje a udržuje příslušné informace v databázi
  • Zná a ověřuje logistické specifikace přidělených zákazníků
  • Provádí společně s Obchodním oddělením evidenci a údržbu knihy objednávek zákazníků (zákaznické údaje, místa určení, ceny, množství atd.)
  • Kontakt se zákazníky za účelem kontroly objednávek
  • Koordinace se skladem a plánování pro zajištění včasných dodávek
  • Provádění a sledování oznámení o nákladu dopravcům
  • Sledování spokojenosti zákazníků
  • Sledování ukazatelů kvality služeb a rychlosti dodávek zákazníkům, uplatňování vhodných opatření, která umožňují korigovat odchylky od stanovených cílů
  • Analyzujte možné odchylky mezi kótovanými objemy a přijatými objednávkami
  • Sledování logistického toku od jeho plánování až po potvrzení jeho doručení zákazníkovi, řešení případných incidentů, které mohou nastat

Požadujeme

  • Minimálně 3 až 5 let zkušeností na obdobných pozicích v průmyslových odvětvích, nejlépe v automobilovém sektoru
  • Pokročilou znalost Microsoft Office
  • Schopnost být rozhodný a snadno se rozhodovat
  • Zaměření na detail, analýzu a kritické situace
  • Schopnost jasně komunikovat a vyjednávat
  • Schopnost pracovat pod tlakem
  • Výhodou znalost LEAN výroby (VSM, 5S, SMED, ...)
  • Velmi vysokou úroveň angličtiny (denní používání)
  • Týmového hráče

Nabízíme

  • Stabilní a stále se rozvíjející nadnárodní společnost
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost vzdělávání a stáží v zahraničí
  • Straveky
  • Nástup možný IHNED
  • Lokalitu: Klášterec nad Ohří

Mzda: 40 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika