Typ nabídky

Minimální mzda

Dispečer

referenční číslo: 1590886077 | aktuálnost: 16.06.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Dispečer

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na nakládání se všemi druhy odpadů a kompletním řešením pro města a obce v oblasti údržby veřejných prostor, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Dispečer.
Náplň práce:

  • Organizace a řádné rozdělení jednotlivých činností
  • Kontrola odvedené práce a předání zadavateli
  • Vedení docházky, statistiky výkonů a další administrativní činnosti
  • Pravidelný reporting přímému nadřízenému
    Požadujeme:
  • Práce na obdobné pozici velkou výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Komunikativnost a schopnost jednat s lidmi
  • Organizační dovednosti
  • Pracovní nasazení, loajalita
  • ŘP sk. B (ŘP sk. C výhodou)
    Nabízíme:
  • Práce ve stabilní společnosti s příjemným pracovním prostředím
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Odpovídající platové ohodnocení, každoroční nárůst mzdy
  • Stravenky, pojištění odpovědnosti z výkonu povolání hrazené zaměstnavatelem
  • Příplatky za přesčasy
  • Nástup možný ihned/ dohodou
  • Výkon práce: Praha 8

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Profese: dispečer, logistik, specialista logistiky

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování