Typ nabídky

Minimální mzda

Administrátor/ka výpočetní techniky Junior/Senior

referenční číslo: 36496 | aktuálnost: 11.07.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu/gyni na pozici Administrátor/ka výpočetní techniky,  který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující firmy. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Pozice je vhodná pro absolventy. Místo výkonu práce: Jičín
pracovník zodpovídá za: software a hardware společnosti spravovaný oddělením IT za podporu uživatelů HW a SW ve společnosti spravuje, udržuje a zdokonaluje SW a HW vybavení společnosti spravované oddělením IT zajišťuje SW a HW stálou technickou funkčnost eviduje SW a HW zajišťuje průběžné školení uživatelů SW a HW vybavení společnosti zajišťuje instalace SW a HW a legálnost jeho používání ve společnosti

Požadujeme

vzdělání min. SŠ se zaměřením na IT aktivní znalost jazyka - AJ komunikativnost, schopnost týmové, ale i samostatné práce práce na PC: programátor, administrátor pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme

5. týdnů dovolené možno využívat home office – po domluvě stravenky smlouva na dobu neurčitou již od začátku notebook, telefon, automobil cafeteria program a Multisport penzijní nebo životní připojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů