Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer

referenční číslo: 1590593256 | aktuálnost: 26.07.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, developerskou společnost zabývající se revitalizací komerčních objektů a přípravou komerčních a bytových projektů v brownfieldech, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový manažer pro oblast ekonomiky, správy nemovitostí a obchodní činnosti, který společnosti pomůže se dále rozvíjet a připraví společnost na realizaci nových cílů.
Vhodný kandidát by měl být samostatný, spolehlivý, schopný si poradit v zátěžových situacích a v řešení konfliktů, mít organizační, komunikační dovednosti a vědět delegovat, určovat priority a schopnost sám dotahovat věci do konce
Náplň práce:

  • Spolupráce při tvorbě strategie, chodu a rozvoji společnosti v souladu se stanovenými cíli a ve vztahu k vlastníkům,
  • Řešení konkrétních projektů samostatně anebo v součinnosti s jím řízenými útvary či spolupracujícími subjekty,
  • Zodpovědnost za nastavení a dodržování optimálních časových, finančních i technických aspektů a parametrů projektů,
  • Rozhodovat o obchodních i marketingových strategiích projektů a vyhodnocení jejich rizik,
  • Ekonomické vyhodnocení projektů a developerských záměrů,
  • Dohlížení a odpovědnost za plnění dílčích strategii,
  • Plánovaní, koordinace a kontrola všech procesů s cílem dosažení podnikatelských záměrů,
  • Dohled nad řízením finančních operací s ohledem na stanovený plán, zodpovědnost za plnění business plánu jednotlivých projektů.
    Požadujeme:
  • Minimálně 5 let zkušenosti v oboru REAL ESTATE nebo jiné obdobné oblasti podnikání s výše uvedenou činností,
  • VŠ vzdělání ekonomického nebo jiného obdobného managerského zaměření,
  • Samostatnost, spolehlivost, schopnost poradit si v zátěžových situací a v řešení konfliktů,
  • Organizační, komunikační dovednosti a vlohy delegovat, určovat priority a schopnost sám dotahovat věci do konce,
  • Základní znalost smluvně-závazkových vztahů obchodních společností výhodou,
  • Nezbytný předpoklad je zkušenost s řízením podniku, ekonomické myšlení a znalost realitního trhu.
    Nabízíme:
  • Práci na HPP, nebo ŽL
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport kartu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika, Management

Profese: project manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas