Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka svařování na JEDNU směnu

referenční číslo: 36204 | aktuálnost: 02.06.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte alespoň malou praxi ve svařování (bez ohledu na metodu)? Láká vás jednosměnný provoz a malý kolektiv na pracovišti?  Hledáme kolegu na pozici Operátor/ka svařování elektronovým svazkem.
Příprava a seřízení elektronového svazku Příprava dílců ke svařování  Svařování svazkem elektronů (tavení) a následné začištění svárů

Požadujeme

Alespoň vyučení ve strojírenském oboru Jakékoliv zkušenosti se svařováním (TIG, elektrodou apod.) Schopnost číst a řídit se výkresovou dokumentací

Nabízíme

Možnost nástupu ihned Práci v jednosměnném provozu Kompletní zaučení na daný typ svařování  Malý přátelský kolektiv na pracovišti Ideální polohu firmy v blízkosti centra Brna Stravovací paušál Další odměny a zvýhodnění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl