Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik strojů/ s ubytováním

referenční číslo: 32646 | aktuálnost: 14.09.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste mechanik, strojař, zámečník? Jste v pohodě s 3 směnným provozem? Chcete se uplatnit v prosperující a stabilní mezinárodní firmě, mít finanční pravidelnost a stabilitu? Pošlete mi svůj životopis a já vám ráda povím víc.

Náplň práce

  • Opravy, servis a preventivní údržba strojů
  • Řešení akutních oprav strojů a komunikace s externími partnery
  • Hlášení poruch o závažnosti problému

Požadujeme

  • SOU technického směru
  • Zkušenosti s opravou strojů
  • Práce v 3 směnném provozu

Nabízíme

  • Zaměstnanecký poměr HPP na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • Dotované stravování
  • Profesní růst ve stabilní společnosti
  • Různé zaměstnanecké benefity a prémie ( např. penzijní pojištění)
  • Místo práce: Brno

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl