Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha CNC strojů - wellness a až 27 dní dovolené

referenční číslo: 36086 | aktuálnost: 12.07.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Ryze česká, výrobní společnost, zaměřující se na výrobu autodílů, rošiřuje tým na pozici soustružníka/soustružnice. Pokud hledáte stabilní zaměstnání se super benefity a přátelským prostředím, jste tady správně.
seřizování a obsluha soustružnického automatu výroba dílců na soustružnických automatech doplňování olejů a chladících emulzí do stroje kontrola vyrobené produkce výměna opotřebeného nářadí

Požadujeme

vyučení ve strojírenství ochota pracovat v nepřetržitém provozu výborná znalost výkresové dokumentace výhodou pro vás bude, pokud máte znalost programování v Heidenhainu nebo vlastníte jeřabnický či vazačský průkaz, není to však podmínka

Nabízíme

zaškolení nových zaměstnanců až 27 dní dovolené příspěvěk na životní a penzijní pojištění ve výši 12 000 Kč ročně vlastní rekreační zařízení (rehabilitace, welless) věrnostní příspěvěk příspěvěk na závodní stravování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba