Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik - top strojírenský světový produkt

referenční číslo: 36022 | aktuálnost: 06.08.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete poznat celý svět a zároveň se věnovat i elektrotechnice, která je vaším koníčkem? Po důkladném zaškolení Váš budou čekat samostatné výjezdy k zákazníkům v Evropě, Asii, Americe, Africe, Turecku, Číně, Mexiku kde budete především servisovat špičkové technologie. Probuďte v sobě dobrodruha a pojďte do toho s námi. Rozšiřujeme tým.
Vaší náplní práce budou plánované i neplánované výjezdy k zákazníkům do výše uvedených lokalit. Z největší části se jedná o servisy, které nebývají delší než 2 týdny (spíše dny, týden). Ale také montáže, které probíhají např. 2x do roka a trvají v průměru 4 týdny. 80% času budete na cestách, 20% ve firmě či po zapracování doma.

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání v oblasti elektro Anglický jazyk na komunikativní úrovni (schopnost zaškolit zákazníka) Platnou vyhlášku 50§6 Ochotu cestovat (autem, letadlem)

Nabízíme

 práci v opravdu dobré lidské firmě dodávající špičkové technologie do EU i světa zaškolení ve výrobě, montáži, instalacích pestrou práci, kde se hodně naučíte flexibilní prostředí a neustálý rozvoj výroby i společnosti motivační systémy ohodnocení školení a vzdělávací kurzy příspěvek na penzijní/ životní pojištění, dotované obědy, mobilní tarify
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj, Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika