Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí / disponent/-ka

referenční číslo: 1588149985 | aktuálnost: 01.07.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, jednoho z předních světových distributorů v oblasti fotovoltaiky, který nabízí široké portfolio fotovoltaických panelů, střídačů, montážních konstrukcí, systémů pro vlastní spotřebu, monitoring FV instalací, zařízení pro optimalizaci a příslušenství, hledáme nového kolegu na pozici Nákupčí / disponent/-ka.
NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vystavování objednávek na jednotlivé dodavatele
  • Komunikace s dodavateli, převážně v AJ
  • Hlídání termínů dodání a koordinace s logistikou
  • Úprava termínů naskladnění a navazující expedice
  • Aktualizace nákupních dat, (ceny, dodací termíny)
    POŽADUJEME:
  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxi v nákupu v tech. oboru
  • AJ na komunikativní úrovni písmem (nutné pro mail. komunikaci s centrálou i dodavateli)
  • Znalost práce s MS Office
  • Znalost práce v ERP systému – výhodou
  • Samostatnost a proaktivní přístup
    NABÍZÍME:
  • Zajímavou a samostatnou práci v dynamicky se rozvíjejícím oboru
  • Motivující platové ohodnocení (fix + provize z prodeje)
  • Pracovní poměr na HPP na dobu neurčitou
  • Firemní vůz k dispozici pro pracovní cesty, notebook, telefon
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, po odpracování 2 let navýšení na 6 týdnů
  • Možnost občasné práce na home office
  • Po odpracování 2 let nárok na příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Možnost využít firmou hrazené odborné nebo jazykové vzdělávání
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: nákupčí, obchodní asistent, obchodní referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova