Typ nabídky

Minimální mzda

Business controller Praha-východ (60-70.000 Kč)

referenční číslo: 32199 | aktuálnost: 26.07.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Chopte se nové pracovní příležitosti? Zajímá Vás oblast kontrolingu? Domluvíte se anglicky?

Pošlete mi Váš životopis ještě dnes!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

BUSINESS CONTROLLER Praha-východ (60-70.000 Kč)

Náplň práce

  • Práce v oblasti kontrolingu projektů
  • Podpora účetních závěrek a kalkulace
  • Podílení se na naceňování
  • Zpracovávání rozpočtů a prognóz
  • Spolupráce s odd. nákupu, výroby a kvality

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Dobré zkušenosti s MS Excel
  • Analytické a prezentační dovednosti

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Práce v příjemném pracovním prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Ekonomika