Typ nabídky

Minimální mzda

Financial controller/analytik - SAP (50.-60.000 CZK)

referenční číslo: 32003 | aktuálnost: 11.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat v mezinárodní společnosti s mnohaletou historii? Znáte SAP jako své boty? Domluvíte se anglicky?

Pokud ano, tak už na nic nečekejte a reagujte na inzerát:

FINANCIAL CONTROLLER/ANALYTIK - SAP (50.-60.000 CZK)

Náplň práce

  • Kontrola finančních cílů a nákladové strany účetnictví ve výrobě
  • Controlling ve výrobě (zpracování většího objemu dat)
  • Report, analýza a prezentace odvedené práce

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • Praxi na obdobné pozici je potřeba
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost SAPu podmínkou. SQL výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Znalost německého jazyka - výhodou

Nabízíme

  • Odborné zaškolení
  • Možnost vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijního připojištění
  • Stravenky, flexipass
  • Místo výkonu: okres Rychnov nad Kněžnou

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Ekonomika, IT - prodej a služby