Typ nabídky

Minimální mzda

Konzultant - servisní procesy (50.000 Kč)

referenční číslo: 31493 | aktuálnost: 02.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví Vás analytická práce a rád byste se podílel/a na rozvoji stabilní společnosti, kde si Váží svých zaměstnanců a která se neustále posouvá vpřed?

Pak je tato pozice přesně pro Vás! Moderní IT společnost hledá novou posilu na pozici:

KONZULTANT - SERVISNÍ PROCESY (50.000 Kč)

Náplň práce

  • analýzy servisních procesů
  • zpracování požadavků od kolegů z evropských poboček
  • zpracování příslušné dokumentace
  • kooperace s vývojovým oddělením ohledně optimalizace procesů

Požadujeme

  • ideálně vysokoškolské vzdělání (IT či jiný technický směr velkou výhodou)
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • zkušenosti z korporátního prostředí a znalost korporátních procesů
  • znalost práce na PC (tabulky, analýzy)

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • finanční bonusy
  • služební telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené + 5 sick days
  • Multisport kartu
  • moderní kanceláře v centru Brna
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce: Brno Holandská

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, Služby, osobní služby, au-pair