Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí lisovny s aj/nj (60-80.000 KČ)

referenční číslo: 31313 | aktuálnost: 14.06.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi na vedoucí pozici z oblasti lisování? Umíte anglicky nebo německy? Chcete získat nové zkušenosti a být u rozjezdu nové výrobní haly?

Pak nám zašlete životopis v AJ/NJ!!!

Mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici: VEDOUCÍ LISOVNY S AJ/NJ (60-80.000 KČ)

Náplň práce

  • spolupráce na technologických procesech, přípravě a údržbě forem
  • výběr a školení nových pracovníků
  • styčný bod mezi managementem, vedením projektu a samotnou výrobou
  • zajištění plynulého chodu oddělení a plnění stanovených cílů
  • motivace podřízených, plánování směn, docházka
  • plánování výroby a komunikace se zahraničním vedením
  • organizace chodu celé výrobní divize, účast na výrobních poradách

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi ve vedení podřízených ve výrobní sféře
  • zkušenost z oblasti lisování plastů
  • aktivní znalost anglického/německého jazyka (nutné)
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • pro-aktivní přístup
  • analytické myšlení
  • vysoká míra odpovědnosti a samostatnosti

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost seberealizace a odborného rozvoje
  • motivující finanční ohodnocení
  • dlouhodobou perspektivu
  • Lokalitu: Chodov

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Řemesla, výroba