Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro technik junior (30-35.000 Kč)

referenční číslo: 30950 | aktuálnost: 21.09.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vystudovanou střední školu elektrotechnického oboru? Zajímáte se o oblast automatizace, silnoproud nebo slaboproudu? Jste typ, který pracuje raději v kanceláři a má rád "čistou práci"? Chcete pracovat pro menší mladý kolektiv úspěšné společnosti?
Pak nám zašlete Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici:

ELEKTRO TECHNIK JUNIOR (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Spolupráce na návrhu jednodušších technických řešení
  • Spolupráce na návrhu technických řešení
  • Komunikace s dodavateli/zákazníky
  • Spolupráce se zkušenějšími kolegy

Požadujeme

  • SŠ vzdělání elektrotechnického oborou
  • Technické myšlení
  • Zájem o oblast elektrotechniky, kutilství, bastlení
  • Anglický jazyk výhodou nikoliv podmínkou

Nabízíme

  • Práci na jednu směnu
  • 5 týdnů dovolené + navíc 3 SD
  • Finanční bonusy 2x ročně
  • Možnost slevy na firemní produkty
  • Příspěvek na stravování
  • Zdarma nápoje (čaj, káva, voda)
  • Pravidelné teambuildingové akce (motokáry, bowling..)
  • A když už jsme unavení, zahrajeme si na firmě stolní fotbálek :-)
  • Nástup možný ihned/dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Brno - město

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika