Typ nabídky

Minimální mzda

MISTR výroby, 1 směna s možností ubytování

referenční číslo: 34369 | aktuálnost: 12.08.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového parťáka na pozici Mistra výroby, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá strojírenskou výrobou pro české i zahraniční klienty.  Místo výkonu práce: Česká Třebová Práce na 1 směnu s možností ubytování.
řízení a organizace činností ve svěřeném úseku výroby odpovědnost za plnění plánovaných úkolů ve stanovených termínech a kvalitě motivace a školení pracovníků, dohled nad dodržováním BOZP odpovědnost za dodržování technologických postupů a norem odpovědnost za vykazování úkolových hodin odpovědnost za evidenci docházky a zpracování podkladů pro mzdy

Požadujeme

min. ÚSO vzdělání (strojírenský obor) zkušenosti s vedením pracovníků ve výrobní společnosti znalost práce na PC ŘP Sk.B organizační schopnosti, samostatnost

Nabízíme

 13 mzdu 5 týdnů dovolené příspěvky na stravování/stravenky školkovné zvláštní placené volno 6 dnů/rok příspěvky na ŽP nebo PP odborné a rozvojové vzdělávání zdarma
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management