Typ nabídky

Minimální mzda

Ředitel společnosti – výrobní pekařství

referenční číslo: 34264 | aktuálnost: 25.02.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do zavedené výrobní pekárny o velikosti cca 100 zaměstnanců, které vyrábí poctivé pečivo tradičním způsobem, a které získalo již řadu ocenění od Regionální agrární komory, hledáme nového ředitele, který převezme zodpovědnost za ekonomické řízení společnosti. Pokud hledáte uplatnění v rostoucí společnosti, která neustále zavádí moderní technologie, ale stále si drží pohodovou rodinnou atmosféru a zároveň můžete nabídnout adekvátní praxi v oboru, tak je možná právě tohle Váš nový vysněný job!
Co bude náplní Vaší práce? Především ekonomické řízení společnosti Vedení a motivace zaměstnanců Zajistíte personální požadavky společnosti Budete vyhodnocovat ziskovost poboček, navrhovat zlepšení Povedete obchodní oddělení Budete komunikovat s partnery Budete zodpovídat za plnění stanovených cílů společnosti

Požadujeme

Jak si Vás představujeme? Máte praxi z podobné pozice (ideálně výrobní sektor – potravinářství) Máte ekonomické znalosti Máte schopnost vést zaměstnance Jste komunikativní, asertivní Umíte pracovat na PC Jste aktivním řidičem skupiny B Angličtina je výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme

Co můžeme nabídnout Vám? Fixní ohodnocení odpovídající Vaší praxi Navýšení mzdy po zkušební době Motivující složka dle plnění stanovených cílů Auto po zkušební době Notebook, telefon Stravenky Zázemí stabilní společnosti, ve které panuje příjemná rodinná atmosféra

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl