Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výroby - potravinářství

referenční číslo: 34262 | aktuálnost: 22.03.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do zavedeného pekařství, které vyrábí poctivé pečivo tradičním způsobem, a které získalo již řadu ocenění od Regionální agrární komory, hledáme nového vedoucího/manažera provozu, který převezme zodpovědnost za plánování a plnění výrobních cílů. Pokud hledáte uplatnění v rostoucí společnosti, která neustále zavádí moderní technologie, ale stále si drží pohodovou rodinnou atmosféru a zároveň můžete nabídnout adekvátní praxi v oboru, tak je možná právě tohle Váš nový vysněný job!
Co bude náplní Vaší práce? Plánování výrobních a personálních kapacit (ve výrobě cca 50 zaměstnanců) Zodpovědnost za plnění výrobních plánů Zodpovědnost za dodržování technologických postupů a kvality Kontrola práce zaměstnanců Kontrola dodržování bezpečnosti práce Komunikace napříč výrobou

Požadujeme

Jak si Vás představujeme? Máte alespoň 5 let praxi v oboru – ideálně pekařství, popř. potravinářství Máte zkušenost s vedením lidí Jste časově flexibilní Nevadí Vám v krajních případech zaskočit za kolegy Jste komunikativní, dokážete pracovat pod tlakem, jste asertivní Umíte pracovat na PC

Nabízíme

Co můžeme nabídnout Vám? Fixní ohodnocení odpovídající Vaší praxi Navýšení mzdy po zkušební době Měsíční bonusová složka Auto po zkušební době Notebook, telefon Stravenky Zázemí stabilní společnosti, ve které panuje příjemná rodinná atmosféra
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl