Typ nabídky

Minimální mzda

Hardware vývojář se zaměřením na IoT

referenční číslo: 34032 | aktuálnost: 12.06.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Hardware vývojáře, který/rá se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující mezinárodní společnosti.  Místo výkonu práce: Pardubice
vývoj elektronického hardware pro oblast IoT práce na výzkumu a vývoji IoT senzorů a komunikačních modulů návrh schématu, desek plošných spojů, simulaci obvodů výroba a testování prototypů, dovedení celého procesu až k finálnímu výrobku spolupráce s vývojáři v Belgii - komunikace v anglickém jazyce  budete úzce spolupracovat s našimi partnery i zákazníky, oddělením výroby a testovací laboratoří

Požadujeme

vysokoškolské vzdělání v elektrotechnickém oboru (min. Bc.) zkušenosti s prací s Altium Designer (CAD) v oboru digitálních a analogových obvodů komunikativní znalost angličtiny slovem i písmem výhodou jsou znalosti v oblasti vysokofrekvenční techniky a firmware

Nabízíme

5 týdnů dovolené stravenkový paušál (ekvivalent stravenek ve výši 115 Kč / den) 1400 Kč / měs. benefitní poukázky penzijní pojištění 250 Kč / měs., životní pojištění 666 Kč / měs. (oboje po 1 roce trvání zam. poměru) úhrada internetového připojení v místě bydliště (po konci zkušební doby) pro mimopardubické příspěvek na dopravu do zaměstnání možnost podpořit jazykové vzdělávání „relax room“, ping pong ve firmě je k dispozici kávovar (káva zdarma)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů