Typ nabídky

Minimální mzda

Interní logistik s AJ (45 - 55.000 Kč)

referenční číslo: 30455 | aktuálnost: 23.05.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s vedením týmu? Pohybujete se v oblasti INTERNÍ logistiky a máte celkový přehled o fungování skladů? Pak hledám právě Vás!
Hledá se vedoucí - nebojácný a odhodlaný měnit procesy podle nejnovějších trendů v logistice.
Zašlete mi svůj životopis a získejte příležitost stát se členem týmu ve významné mezinárodní společnosti na pozici:

INTERNÍ LOGISTIK S AJ (45 - 55.000 Kč)

Náplň práce

  • vedení oddělení logistiky
  • dohled nad plánováním materiálů a výroby
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • zajišťování požadavků zákazníka
  • dohled nad stavem skladových zásob
  • implementace nových systémů
  • neustálé zlepšování logistiky

Požadujeme

  • min SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici - zkušenosti s projektovým řízením a s vedením lidí
  • pokročilá znalost MS Office, znalost SAP systému
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B
  • komunikativní a vůdčí osobnost
  • aktivní zájem o nové technologie a trendy v logistice

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Podporu vzdělávání a jazykové kurzy
  • Poukázky na sport nebo kulturu, relaxaci
  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba