Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant, Projektový manažer

referenční číslo: 1580154749 | aktuálnost: 18.03.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, přední akusticko-architektonickou společnost specializující na stavby s přidanou hodnotou, kde hraje důležitou roli akustika, hledáme nové kolegy do týmu.
Praxe je výhodou, ale není podmínkou. Podstatné je chtít se učit a aktivně rozvíjet své znalostí a získat tak úzkou odbornost.
Náplň práce:
Nabízí se široká škála možností, jak se zapojit. Cílem je účast na všech fázích přípravy a realizace interiérových projektů. To zahrnuje úvodní komunikaci, projekční činnost až po dohled nad realizací a celého díla. Tedy tvůrčí a organizační procesy.
Očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání stavebního oboru
  • Znalost AutoCAD
  • Komunikativnost
  • Schopnost samostatné, ale i týmové práce
  • Spolehlivost
  • Znalost akustiky není podmínkou
    Nabízíme:
  • Zázemí prosperující společnosti s mladým přátelským kolektivem
  • Podílení se na zajímavých projektech převážně atypických akustických interiérů (koncertní sály, přednáškové sály, sportovní haly, nahrávací studia, privátní interiéry, komplexy budov)
  • Osobní a kariérní rozvoj
  • Možnost vzdělávání
  • Práce na HPP
  • Zajímavé platové ohodnocení, odměny na základě dobře vykonané práce
  • 25 dní dovolené
  • Nástup možný dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha 9

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality

Profese: architekt, project manager, projektant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení