Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí nákupu (70-80.000 KČ)

referenční číslo: 30339 | aktuálnost: 21.02.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Rádi byste se pohybovali v prostředí nadnárodní společnosti na pozici VEDOUCÍHO NÁKUPU? Máte už zkušenosti s nákupem, dokážete vést a motivovat lidi? K tomu všemu umíte perfektně anglicky? Pak prvním krokem k úspěchu je neváhat a zaslat aktuální životopis!

Výrobní společnost hledá posilu do týmu na pozici VEDOUCÍHO NÁKUPU (70-80.000 KČ)

Náplň práce

  • vyjednávání obchodních podmínek
  • optimalizace nákladů
  • vedení týmu
  • vedení poptávkového řízení a navazujících kooperací
  • komunikace s centrálou

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání
  • alespoň 3 letou praxi v oblasto vedoucího nákupu z výrobní společnosti
  • zkušenosti s vedením týmu
  • komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • dotované stravování
  • příspěvek na dojíždění
  • možnost dalšího vzdělávání
  • lokalitu: Chomutov

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup