Typ nabídky

Minimální mzda

Redaktor/ka Radničních novin

referenční číslo: 61c2effdd3439c27106a5bd2 | aktuálnost: 10.06.2022

Městská část Praha 3

Oznámení o volném pracovním místu

Městská část Praha 3 přijme redaktora (referenta/referentku oddělení) Radničních novin Prahy 3, odboru vnějších vztahů a kultury.

Popis

Městská část Praha 3 přijme redaktora/redaktorku (referenta/referentku oddělení) Radničních novin Prahy 3, odboru vnějších vztahů a kultury.

Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 10 (tarifní plat v rozmezí od 21 260,--Kč až 31 240,--Kč podle započitatelné praxe), v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; s možností postupného přiznání osobního příplatku dle ustanovení § 131 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce. Osobní příplatek může být přiznán v rozmezí od 4 000,--Kč do 17 000,--Kč. Nástup dohodou.

Požadavky na vzdělání: vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání, střední vzdělání s maturitní zkouškou s využitím § 3 odst. 3 a 4 NV 341/2017.

Znalosti a praxe:  zkušenost s redakční činností a publikováním, práce v terénu, odpovídající praxe v tištěných a/nebo online médiích. Nápaditost, kreativita, komunikativnost, vysoké a flexibilní pracovní nasazení.

Další požadavky, schopnosti: dobrá znalost práce s PC (Word, Excel), výborné organizační a komunikační schopnosti, excelentní projev v písemném a mluveném projevu, zkušenost s fotografováním.

Hlavní náplň práce: samostatná publicistická činnost, příprava zpráv, rozhovorů a reportáží do Radničních novin, zajištění umělecké, obsahové, výtvarné a technické úrovně materiálů, správa archivu fotografií a videí z významných akcí pořádaných městskou částí, správa radničního webu atd.

Nabízíme: pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, Ticket restaurant (120,--Kč/den), Ticket Benefits (až 500,--Kč/měsíc), příspěvek na penzijní připojištění (doplňkové penzijní spoření) nebo na životní pojištění, příspěvek na MHD, služební telefon.

Přihláška: profesní životopis zasílejte prosím nejpozději do 6. 6.. 2022 na emailovou adresu: jezkova.jitka@praha3.cz

Bližší informace – Mgr. Pavel Trojan, vedoucí odboru vnějších vztahů a kultury, tel.: 222 116 701.

Místo pracoviště: Havlíčkovo náměstí 700, Praha, 13000

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday