Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik seřizovač

referenční číslo: 33512 | aktuálnost: 04.02.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zajímáte se o moderní technologie? Máte zkušenosti jako seřizovač výrobních linek nebo jste absolvent v oboru elektro/mechanik a zkušenosti teprve chcete nabírat? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět! Zašlete svůj aktuální životopis na miroslav.kozeluh@manpower.cz.
Moderní výrobní společnost hledá nové kolegy na pozici mechanik seřizovač Vaší náplní práce bude: - veškerá práce spojená se seřizováním, opravami a údržbou přidělených výrobních strojů, přístrojů a zařízení - spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

Hlavní požadavky jsou:
- středoškolské vzdělání v oboru mechanik, elektromechanik, elektrikář nebo praxi na obdobné pozici
- uživatelskou znalost práce na PC
- chuť pracovat, vzdělávat se a zdokonalovat se ve svém zaměstnání
- výhodou pro vás bude, pokud máte vyhl. 50 a domluvíte se anglicky nebo německy, není to však podmínka.

Nabízíme

Na oplátku nabízíme:
- práci v moderním, čistém a nehlučném prostředí
- příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní pojištění
- 25 dnů dovolené
- dotované stravování
- motivující platové ohodnocení, 13. a 14. plat

Region: Karlovarský kraj, Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl