Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor - CNC - laser, bend, 45 - 50 000 Kč

referenční číslo: 61a8d17f19cf1e067f39c5b7 | aktuálnost: 22.08.2022

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Profil firmy:

Naším klientem je společnost z oblasti kovovýroby (výsek, ohyb, svařování, laserové zpracování tenkých plechů na CNC). V tuto chvíli hledáme vhodné kandidáty na pozici programátora CNC (laser, bend).

Náplň práce:

- programování v TOPS 100 (laser), TOPS 300 (děrovací lis + laser), TOPS 600 (ohraňovací lis) vše TRUMPF

Uvítáme:

- SOU, SŠ vzdělání

- nutnou znalost a min. 2 roky praxi v oboru

- znalost práce v AutoCadu nebo SolidWorks - výhodou, ne podmínkou

- zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu, dynamiku

- znalost práce na PC - Windows, Office

- nástup možný ihned, nebo dle dohody

Nabízíme:

trvalý pracovní poměr ve společnosti na Jílovsku - Praha - západ

- velmi dobrý a přátelský pracovní tým

- mzdové ohodnocení 45 - 50 000 Kč (dle zkušeností a praxe)

- pracovní doba od 7:00 do 16:00, nebo směnný provoz

- možnost profesního a osobního růstu

 Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována (více informací zde).

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení