Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník - bez nočních směn!

referenční číslo: 33277 | aktuálnost: 02.02.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám šikovného a pečlivého skladníka - Pardubice, práce na 2 směny, super kolektiv a stabilní zázemí! Pokud by Tě práce zajímala, máš nějakou tu praxi ve skladu či na VZV, počítač není Tvým nepřítelem a vlastníš řp.B, pak neváhej a ozvi se!   Náplň práce: - vykládky/nakládky aut - evidence přijatého/vydaného materiálu a výrobků - převoz mezi sklady - práce na PC a se scannerem

Požadujeme

- na vzdělání nezáleží, důležitá je šikovnost a spolehlivost
- praxe ve skladu, VZV velkou výhodou
- řp. B
- schopnost práce na PC a se scannerem
- selský rozum a ochota pracovat na 2 směny (raní + odpolední)

Nabízíme

- stabilní práci a fajn kolektiv
- zaškolení vč. získání průkazu na VZV
- fixní mzdu + čtvrtletní bonusy
- stravenkový paušál 55Kč/den
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijko

Zajímá Tě víc informací? Pak neváhej a pošli životopis!

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba