Typ nabídky

Minimální mzda

Odpolední brigáda s možností volby směn za 150Kč/h!

referenční číslo: 33275 | aktuálnost: 26.12.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Potřebujete brigádu nebo přivýdělek? Sháníte nenáročnou brigádu, která je vhodná pro studenty, pracující či maminky na mateřské? Pak pro Vás máme to pravé!
třídění balíků/zásilek skenování čárových kódů a označování zásilek štítky Fyzicky náročnější práce, zvedání i težkých břemen práce je vhodná jak pro studenty, tak pro maminky na mateřské! Směny si volíte Vy sami!

Požadujeme

samostatnost dochvilnost plnoletost NUTNÁ FYZICKÁ ZDATNOST

Nabízíme

dlouhodobou spolupráci na DPČ 150 Kč/hod. směny dle vlastního výběru a vlastních potřeb! preferujeme zájemce, kteří mohou pracovat min. 3 dny v týdnu

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek