Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizování a obsluha výrobní linky - mzda až 175 Kč/hodina

referenční číslo: 33269 | aktuálnost: 31.01.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte práci ve výrobě, ale nechcete bezmyšlenkovitě obsluhovat výrobní stroj, kde neuplatníte své technické zkušenosti a logické myšlení? Toto je ta pozice, kterou hledáte! U nového kolegy nás potěší kombinace zodpovědnosti k práci, praxe z gumárenského průmyslu (není podmínkou) nebo z podobné výroby a technická zdatnost. Nabídka práce je v HRANICÍCH na Moravě.
Pomoc při nastavování výrobní linky. Obsluha výrobní linky a kontrola vytlačených profilů. Pokud kvalita profilů neodpovídá normám, řešíte nastavení linky. Ukládání profilů do palet.

Požadujeme

Máte ukončené min. středoškolské vzdělání technického směru. Máte zkušenosti s prací na extruzních linkách, rozumíte jim a dokáže vyhodnotit, zda je správně nastavená. Jste manuálně zručný a fyzicky zdatný. Baví vás práce, kde využijete své technické znalosti a logické myšlení. Práce na 3 směnném provoze vám nevadí.

Nabízíme

Mzda v rozmezí 140 - 175 Kč/hodina, plus: Nadstandardní příplatky za práci přesčas 50% – 70%. Stravenky ve výši 100 Kč a občerstvení na pracovišti. Docházkový bonus 800 Kč. 5 týdnů dovolené. Další nadstandardní příplatky (odpolední směny, víkendy). Odměny za pracovní a životní výročí, dárcovství krve. Zaměstnanecké programy na podporu zdraví (vitamíny, očkování proti chřipce, sportovní aktivity). Dlouhodobá pracovní perspektiva.

Region: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba